MENU
klinika

Datë e shënuar për modelen

Ditëlindje dhe përvjetor martese! E dini sa vjeç mbush Almeda?

13.02.2020 - 10:26

Modelja shqiptare Almeda Abazi feston ditëlindjen.

Ditën e sotme ajo mbush 28 vjeç dhe ka marrë urime të shumta nga familjarët dhe miqtë e saj.

Almeda ka lindur në vitin 1992 dhe i përket shenjës së Ujorit në horoskop.

Por, përveç ditëlindjes, Almeda ditën e sotme ka edhe një festë tjetër të rëndësishme.

Më 13 shkurt ajo feston edhe tre vjetorin e martesës me aktori e njohur turk, Tolgahan Sayisman.

Çifti është martuar në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, pikërisht në ditën kur ish-Miss Shqipëria festonte 25-vjetorin e lindjes.

Këto gra të famshme do të jenë imazhi i ri i markës

Victoria’s Secret heq dorë nga “engjëjt”

"Problemet e mia, janë problemet e shqiptarëve"

I ndalohet të ankorojë jahtin në Ulqin, revoltohet Emina Cunmulaj