MENU
klinika

Çfarë po ndodh?

FNSH rrethon Korçën, kontrolle për kapjen e…

08.02.2020 - 12:52

Aksioni i Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë është shtrirë sot në qarkun e Korçës.

Policia ka zbritur në terren për të rritur kontrollin e parametrave të sigurisë. Aktualisht blutë në bazë të informacioneve që kanë, janë duke kryer kontrolle mbi persona me precedentë penale në kërkim, automjete luksoze me targat të huaja apo dhe persona të dyshuar.

kolana e librave

Kujtojmë se dje aksione të ngjashme u shtrinë dhe në disa qarqe të vendit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN