MENU
klinika

Pak ditë pasi konfirmoi shtatzëninë

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë

24.02.2020 - 11:50

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur, Yllka Kuqi ndau me publikun lajmin e pritjes së ëmbël.

Nëpërmjet një fotoje ku shfaqej me bashkëshortin, ajo shfaqej me barkun e rrumbullakosur, por pa zbuluar më shumë detaje nga pritja e ëmbël.

 

View this post on Instagram

 

Dashni ❤️❤️❤️

kolana e librave

A post shared by Yllka Kuqi Artist (@yllkakuqi) on

Pak ditë pas fotos, prindërit e saj kanë treguar për RTV21 se vajza e tyre është bërë nënë. Ata kanë treguar se Yllka ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e ka pagëzuar me emrin Luiza.

Në vitin 2011 Yllka Kuqi u martua me muzikantin, Astrit Pallaska dhe lajmi i bukur vjen pas 8 vitesh.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


A po vjen një bashkëpunim?

Yll Limani dhe Yllka Kuqi bashkë!

Konfirmon shtatzëninë me një foto

Këngëtarja shqiptare nënë për herë të parë