MENU
klinika

Një mbrëmje enkas për të dashuruarit në Gjermani

Loredana dhe Zuna “kapen mat”

16.02.2020 - 12:44

Mbrëmjen e kaluar, në Gjermani u rihap një club nate i cili kishte si temën e mbrëmjes “Lovers night” (Natën e të dashuruarve).

Reperja shqiptare Loredana Zefi ishte e ftuar për të performuar për çiftet në natën speciale dhe u ngjit në skenë për të kënaqur publikun me performancën e saj. Më pas, ajo qëndroi në zonën VIP, ndërsa “Prive.al” ka zbuluar se reperja ishte e shoqëruar gjatë gjithë kohës nga partneri i saj i ri, Zuna.

kolana e librave

Madje, ai shfaqet në një fotografi pranë Loredanës, teksa qëndrojnë në të njëjtën tavolinë, duke shijuar mbrëmjen e cila ishte edhe për ta.Reperi gjerman ka ndarë gjithashtu mbrëmë në InstaStory një foto ku ka treguar vendndodhjen e tij, e cila përkonte me atë të Loredanës.

Çifti po shijon prej disa muajsh romancën e re, mirëpo asnjëri prej tyre nuk ka preferuar të flasë ende në publik për marrëdhënien.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Kam ndjerë shumë urretje!”

Loredana flet pas lajmit të ndarjes me Mozzik

Këngëtarja publikon foto

Ja si duket Loredana pa make up