MENU
klinika

Foto

Lorik Cana “babai i vitit”

24.02.2020 - 14:43

Lorik Cana është kthyer në shembullin e të gjithë baballarëve shqiptarë.

Kjo pas një fotoje të fundit të publikuar në Instagram, ku ish-kapiteni shfaqet duke mbajtur vajzën e tij të vogël Enkeleida. Por prit se surpriza nuk mbaron me kaq! Në duar, ai mban dy qese të mëdha pazari, që na bën të pyesim veten: Si ia del?

 

View this post on Instagram

 

🦘 👨‍👧❤️

A post shared by Lorik Cana (@lorikcana) on

Loriku ka hequr komentet nga fotoja dhe nuk e dimë pse e ka bërë këtë kur është vetëm për t’i thurur lavde! Ish-kapiteni Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij Monica mirëpritën fëmijën e tyre të dytë në janar, një vajzë që e pagëzuan me emrin Enkeleida.

Pas vogëlushit Bojken, familja u gëzua me një vajzë tashmë dhe familja u bë e madhe dhe akoma më e bukur!

Ceno: Regjisori nuk ka dinjitet dhe etikë!

Basha: Egla gënjen për largimin nga Portokallia!

Miqtë tregojnë çfarë po ndodh mes dyshes

Aniston dhe Pitt janë gati të rikthehen me njëri-tjetrin?

Kjo deklaratë e bërë këtë mëngjes na frikësoi pak!

A do të rikthehet Xhemi Shehu në ekran?

"Ia dole mbanë të më bëje kaq të lumtur sërish"

Propozim përrallash, Rudina i thotë ‘Po’ Markut

Fotoja emocionuese me vogëlushen

Gigi Hadid bëhet nënë për herë të parë