MENU
klinika

Lajmi i hidhur

“Mirupafshim atje lart”, Arbana Osmani humb personin e shtrenjtë

21.02.2020 - 11:07

Vetëm pak minuta më parë, moderatorja Arbana Osmani ka dhënë një lajm të hidhur për ndjekësit e saj në Instagram.

Gjyshja e saj ka ndërruar jetë dhe moderatorja na ka prekur me fjalët për të.

Ajo ka publikuar një foto me gjyshen, ndërsa krahas postimit shkruan:

Sa shpirt të kam! Mirupafshim atje lart”– duke e shoqëruar shkrimin me një zemër të kuqe.

Duket se Arbana ka qenë tepër e lidhur me gjyshen e saj dhe kjo humbje e ka pikëlluar moderatoren. Ngushëllimet tona familjes!

Ceno: Regjisori nuk ka dinjitet dhe etikë!

Basha: Egla gënjen për largimin nga Portokallia!

Miqtë tregojnë çfarë po ndodh mes dyshes

Aniston dhe Pitt janë gati të rikthehen me njëri-tjetrin?

Kjo deklaratë e bërë këtë mëngjes na frikësoi pak!

A do të rikthehet Xhemi Shehu në ekran?

"Ia dole mbanë të më bëje kaq të lumtur sërish"

Propozim përrallash, Rudina i thotë ‘Po’ Markut

Fotoja emocionuese me vogëlushen

Gigi Hadid bëhet nënë për herë të parë