MENU
klinika

Urdhri i Ardi Veliut

Ndryshohen shefat e komisariateve të disa qyteteve

25.02.2020 - 13:31

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka urdhëruar sot lëvizjen e disa shefave të komisariateve të rëndësishme në Shqipëri.

Mësohet se janë ndryshuar shefat e komisariateve të Durrësit, Elbasanit, Vlorës dhe Shijakut.

Në Vlorë deri tani mësohet se Olti Zeqo do të zëvendësohet nga Edmond Pjetri. Kurse në Elbasan emërohet shef komisariati Ermal Lila.

Emiliano Pashai nga Elbasani do të emërohet shef në Shijak dhe zëvendëson Arben Alikon i cili ka shkuar shef Sektori ne Drejtorinë e Policisë Durrës. Në Durrës nuk do të jetë më shef komisariati Saimir Duro.

Transferohen nga Fushë-Kruja në burgun e Shënkollit!

Dalin pozitivë me COVID-19, 6 të burgosur

Balla në Cërrik: Për skemën e ribursimit të naftës...

“U miratuan 9.5 milionë dollarë shtesë në bujqësi”