MENU
klinika

Flakë gjigande dhe tym...

Përfshihet nga zjarri një pallat në Bilisht

10.02.2020 - 21:54

Zjarr në një pallat në bashkinë e Bilishtit. Zjarri ka përfshire një banese në katin e fundit te nje pallati, duke vene ne rrezik edhe banorët e tjetër.

Deri në këto momente nuk raportohet per te lënduar, por për demë të shumta materiale. Në vendngjarje shkuan zjarrfikëset e bashkisë së Korçës dhe Bilishtit, te cilat bënë të mundur shuarjen e zjarrit.

kolana e librave

foto galeri

Nga te dhenat paraprake, ka dyshime se zjarri te jete shkaktuar nga oxhaku.