MENU
klinika

Fokusi i kontrolleve

Policia dhe FNSH aksion në Pogradec

08.02.2020 - 18:53

FNSH dhe policia po zhvillojnë edhe një aksion në qytetin e Pogradecit, ku janë përqëndruan në dy pika të qytetit.

Në fokus të këtyre kontrolleve janë personat me precedentë penalë, lëndë narkotike, persona të shpallur në kërkim, mjete të vjedhura etj.

kolana e librave

Aksioni në qytet ka nisur prej dy ditësh dhe është në vazhdim.

Deri tani është kapur një mjet i vjedhur dhe është ndaluar drejtuesi i tij.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


"Kemi lëshuar mbi 30 urdhër-arreste"

Droga ‘lumë’, arrestohen 57 persona nga policia