MENU
klinika

Video

Shkëlzeni feston ditëlindjen, ja surpriza e Arminës

27.02.2020 - 12:33

Ditën e sotme partneri i Armina Mevlanit feston ditëlindjen!

Shkëlzeni mbush 40 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë nuk mund të mungonte një surprizë nga blogerja.

Ajo e ka uruar partnerin në orën 12 të natës dhe në Instastory ka publikuar një video të shkurtër ku tregon pak nga surpriza.

kolana e librave

“Djali i ditëlindjes, Shkëlzen Berisha”, shkruan Armina mbi video.

Dyshja janë në një lidhje dashurie prej më shumë se 5 vitesh dhe vetëm në muajin tetor të vitit 2018 u fejuan në një ceremoni familjare.

Tani të gjithë mezi po presim dasmën e tyre megjithatë, Armina në një intervistë të dhënë së fundmi ka treguar se as këtë vit nuk do të ketë festë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Jep këshillat e arta për fansat!

Armina Mevlani pranon hapur krizat e ankthit

“Nuk kam nevojë për burrë...”

Armina Mevlani ‘kap veten’: Kam bërë lekë!