MENU
klinika

Cila është e vërteta e këtij vendimi?!

Jep dorëheqjen drejtori i spitalit të Kavajës

25.02.2020 - 17:35

Jep dorëheqjen drejtori i spitalit të Kavajës Përparim Daiu. Vendimi ka ardhur për shkak të depateve brenda PS dhe jo për diskutimet mbi hapjen e Karantinës në Spitalin e Kavajës.

Vetë Daiu nuk i ka bërë të ditura arsyet e këtij vendimi, por Kavaja dhe spitali i këtij qyteti janë përfolur këto ditë si vende të mundshme për karantinë, nëse do ketë raste me koronavirus në Shqipëri.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNTransferohen nga Fushë-Kruja në burgun e Shënkollit!

Dalin pozitivë me COVID-19, 6 të burgosur

Balla në Cërrik: Për skemën e ribursimit të naftës...

“U miratuan 9.5 milionë dollarë shtesë në bujqësi”