MENU
klinika

shkon në 38 numri i viktimave

COVID-19/ Shifra të frikshme nga Greqia, mbi 1 mijë të infektuar

29.03.2020 - 16:45

Vjon të rritet frikshëm numri i viktimave dhe të prekurve nga koronavirusi në Greqi. Mediet raportojnë se ka shkuar në 38 numri i viktimave, ndërsa janë infektuar deri më tani 1156 persona.

kolana e librave

Autoritetet bëjnë me dije se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 95 qytetarë. Në terapi intensive ndodhen 69 të infektuar, ndërsa janë kryer 15 mijë teste.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Greqi/ Izolohen të afërmit

COVID 19/ Shkon në 3 numri i të vdekurve

Parandalimi mbi përhapjen

Covid-19/ Greqia kufizon lëvizjet

Ja çfarë i ofron për luftën kundër COVID-19

Amerika i shtrinë dorën e ndihmës Kosovës


Mitsotakis tregon kur mund të hyjnë turistët e huaj

Greqia rihap ishujt për pushime

Ja sa shtetas erdhën në Shqipëri në 24 orë

Kakavijë/ Fluks hyrjeje në doganën shqiptare

Lëkundjet ndihet dhe në Shqipëri

Tërmet me magnitudë 5.8 në Greqi