MENU
klinika

Çuditë e motit

Dëbora mbulon Pukën në pranverë

24.03.2020 - 10:34

Një mot i ftohtë, me rënie drastike temperaturash, ka përfshirë këtë mëngjes të gjithë vendin.

Dëbora ka zbardhur sot qytetin e Pukës.

Reshjet e dëborës kanë përfshirë këtë të martë pranverore të 24 marsit edhe shumë qytete të tjera, kryesisht verilindore dhe juglindore.

Ndërkohë, që reshjet e dëborës surprizuan këtë mëngjes edhe qytetarët e Tiranës.

Saga e hakmarrjes mes dy familjeve në Burrel

Nëna denoncon: Djali 21-vjeçar i zhdukur prej 10 ditësh

Zyra Vendore e Arsimit shpreh ngushëllime familjes

Ndërron jetë nga COVID mësuesi 58 vjeçar

Njëri prej tyre drejtuesi i grupit kriminal në Spanjë

OFL sulmon 2 vrasës në Lezhë dhe 2 trafikantë në Kurbin