MENU
klinika

"Shëndeti i të gjithëve është më i rëndësishëm"

Elbasani bosh/ ‘Ditë Vere’ në kohë koronavirusi

14.03.2020 - 08:57

Koronavirusi për herë të parë do të ndalë festimet e Ditës së verës në Elbasan, qytet traditë për festimet e kësaj dite.

Përmes një postimi në facebook, kreu i bashkisë në Elbasan, ndërsa uron qytetarët, thekson se shëndeti është I tëgjithëve është shumë më i rëndësishëm.

kolana e librave

Postimi i plotë:

DitëneVerës2020 🌺🌞 shumë qytetarë kishin menduar ta festonin në 📍#Elbasan për t’u argëtuar me aktivitetet e parashikuara,🕺🏻🥁 për të shijuar gatimet tradicionale, 🥘 ballokumen tipike 🍘 dhe për të vizituar pikat turistike të qytetit. 🏕 Sa bosh duket shtëpia jonë pa të gjithë ju, miqtë tanë që nuk na mungoni asnjë vit. Por shëndeti i të gjithëve është shumë i rëndësishëm. 🙌🏻

U kemi premtuar një festë shumë më të madhe vitin e ardhshëm, por ndërkaq po ju sjellim disa copëza nga Elbasani ynë i luleve në 3D. 🤩👌🏻 Gëzuar Ditën e Verës me plot shëndet në familjet tuaja! 👨‍👩‍👧‍👦❤️🌼

Zbardhen detajet kush janë infermierët

Konfirmohen raste të reja me Covid-19 në Elbasan

Pozitiv edhe familjarët e reanimatorit

Elbasan/ Infektohen dy mjekë dhe një fëmijë 4 vjeçar

Preken nga Covid 4 infermierë dhe një pediatër

Spitali i Elbasanit kthehet në vatër infeksioni

COVID-19/ Dërgohen në Spitalin Infektiv

Mbyllet pavioni i aborteve dy mamitë pozitive me virus