MENU
klinika

Në banesë vetëm bashkëshorti

COVID-19/ E moshuara humbi jetën, nuk hapen dyert e mortit

28.03.2020 - 13:23

Banesa e 72 vjeçares që humbi jetën qëndron e mbyllur dhe asnjë nuk duket në të. I vetmi që qëndron brenda banesës i ngujuar është bashkëshorti i të moshuarës i cili ditën e sotme pritet që të japë mostrat për herë të dytë nëse rezulton apo jo me koronavirus pasi e para rezultoi negative.

E moshuara ishte bashkëshortja e dytë e 75 vjeçarit ndërsa pak ditë më parë ata ishin kthyer nga Milano ku jeton djali i të moshuarit.Gruaja pritet të varroset në njl fshat të Fierit, pas kërkesës së të afërmve të saj për ta varrosur atje.

kolana e librave

Përsa i përket bashkëshortit të saj i cili qëndron në karantinë,nuk ka paraqitur probleme shëndetësore deri tani ndërsa e moshuara është dërguar në gjëndje të rëndë në urgjencën e vlorës fillimisht dhe më pas në atë të Tiranës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


217 pasagjerë të ardhur nga Italia

Koronavirusi/ Kontrolle edhe në portin e Vlorës

"Forcim masash për parandaimin e koronavirusit"

Manastirliu inspektim në Portin e Vlorës

Ç' ndodh me personat me temperaturë më të lartë se 37.5?

Bie numri i udhëtarëve nga Vlora drejt Italisë


Çadrat në distancë 3.5 m larg njëra tjetrës

Saranda është gati për pushime!

E prekur një shtetase ukrainase

COVID-19 mbërrin në Sarandë!

Iku dhe i 5-të në më pak se një vit

Kadastra e Vlorës sërish pa drejtor