MENU
klinika

"Jam pozitiv, por jam mirë"

Edhe Placido Domingo me Covid-19

24.03.2020 - 08:59

‘E ndjej si një detyrë morale t’ju njoftoj që kam rezultuar pozitiv me koronavirusin. Lajmin e ka bërë me dije vetë tenori në adresën e tij në Facebook.

‘Unë dhe familja ime do të qëndrojmë në vet-izolim për të gjithë periudhën e nevojshme mjekësore’, shton Domingo.

kolana e librave

‘Aktualisht jemi të gjithë mirë, por unë kam pasur simptoma si temperaturë dhe kollë dhe vendosa të bëj testin dhe dola pozitiv’, shton artisti.

Këngëtari anglez zbulon raportin e tyre

Era Istrefi në një lidhje dashurie me Julian Perretan?!

"Gjysma e të ftuarve nuk i flasin me njëri-tjetrin"

Arbana Osmani i nxjerr sekretin mikes së saj

Tradita shumëvjeçare që theu në dasmën e saj

Edhe Kate qenka një dukeshë rebele!

Së shpejti baba për herë të dytë

Reperi i njohur jep lajmin e bukur