MENU
klinika

"Kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës"

“Edi Rama të shqetëson”, kryeministri iu përgjigjet ‘live’ qytetarëve

25.03.2020 - 21:00

“Edi Rama të shqetëson”. Këtë gjë kanë dëgjuar dhjetëra qytetarë që janë telefonuar mbrëmjen e sotme nga Kryeministri Edi Rama pasi kanë depozituar në portal problemet dhe hallet e tyre, një faqe e prezantuar nga kryeministri pak ditë më parë në kohën kur Shqipëria përballet me koronavirusin.

kolana e librave


“www.shqiperiaqeduam.al me një kanal komunikimi urgjent për hallet e luftës në familjet tuaja. Shkruani dhe lini kontaktin tuaj telefonik. Brenda 24 orësh ju kthejmë përgjigje”, shkruan Rama dhe më pas iu këshillon qytetarëve si të veprojnë. Këshilla e parë është të mos dalin nga shtëpia dhe të mos vizitojnë prindërit apo të moshuarit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Një ditë pas masave për koronavirusin

Ambasadorja Yuri Kim takim në Kryeministri

Çfarë iu kërkon qytetarëve amerikanë?

Ambasada e SHBA tjetër mesazh pas përhapjes së kronavirus