MENU
klinika

Covid-19

Greqia shënon 44 viktima ndërsa Serbia me 16

31.03.2020 - 08:40

Një tjetër 79 vjeçar ndërroi jetë ditën e sotme në Greqi si pasojë e koronavirusit duke e çuar numrin total në 44.

Ai ishte i shtruar në spitalin e Bodosakeio në Ptolemais.

Në të gjithë vendin deri më tani regjistruar 1212 persona të infektuar.

kolana e librave

Ndërsa në Serbi janë regjistruar 3 viktima të tjera brenda 24 orëve ku gjithsej janë 16.

Autoritetet deklarojnë se janë regjistruar dhe 44 raste të reja duke e çuar numrin total në 785 të infektuar në të gjithë vendin.

Mitsotakis tregon kur mund të hyjnë turistët e huaj

Greqia rihap ishujt për pushime

Ja sa shtetas erdhën në Shqipëri në 24 orë

Kakavijë/ Fluks hyrjeje në doganën shqiptare

Lëkundjet ndihet dhe në Shqipëri

Tërmet me magnitudë 5.8 në Greqi