MENU
klinika

Nga David Beckham tek Ashley Graham

#Istayhomefor, apeli i vipave për të qëndruar në shtëpi

24.03.2020 - 13:17

Situata e rëndë nga koronavirusi ka mbyllur pjesën më të madhe të njerëzve në shtëpi në këtë kohë karantine.

Edhe Vipat në mbarë botën kanë lëshuar apel nëpërmjet rrjeteve sociale për të qëndruar në shtëpi.

kolana e librave

Hashtag #istayhomefor (unë rri në shtëpi) është një challege që ka përfshirë të gjithë yjet ndërkombëtare.

Nga David Bechkam tek Ashley Graham deri tek Michelle Pfifer dhe Emma Watson, për ti kërkuar të gjithve të ndjekin shembullin e tyre dhe të qëndrojnë në shtëpi.

Këngëtari anglez zbulon raportin e tyre

Era Istrefi në një lidhje dashurie me Julian Perretan?!

"Gjysma e të ftuarve nuk i flasin me njëri-tjetrin"

Arbana Osmani i nxjerr sekretin mikes së saj

Tradita shumëvjeçare që theu në dasmën e saj

Edhe Kate qenka një dukeshë rebele!

Së shpejti baba për herë të dytë

Reperi i njohur jep lajmin e bukur