MENU
klinika

'Pushtohet' nga mjegulla

Kukësi në shtetrrethim

29.03.2020 - 08:53

Mjegulla ka ‘pushtuar’ qytetin e Kukësit i cili sot, ashtu si gjithë Shqipëria ndodhet në ‘shtetrrethim’.

kolana e librave

Në rrugë shihen vetëm makina të policisë së shtetit dhe të ushtrisë të cilat tregojnë kujdes gjatë monitorimit të respektimit të ‘shtetrrethimit’ nga kuksianet për shkak të shikueshmërise së ulët nga mjegulla

Në 'lupë' dy të kërkuar për krime të rënda

OFL ‘zbarkon’ në Kukës

Alarmi, çfarë po i rrit vdekjet te burrat nën 50-vjeç

Nga Berati në Shkodër, ja ‘qytetet me zemër më të dobët’

Ekspertët e Ministrisë së Mbrotjes në vendngjarje

Gjenden granata e plumba në Shkodër

I plagosuri ndërroi jetë në spital

Atenatat me armë zjarri në Kurbin, 2 viktima

Kontaktet e një të moshuare të shtruar në Tiranë

Rikthehet Covid-19 në Mat, 6 raste të reja