MENU
klinika

Vetëkarantinimi

Kukësi, Lushnja, Fieri në qetësi totale

15.03.2020 - 09:44

Rrugët në qytetin e Fierit, Lushnjes dhe Kukësit janë të zbrazëta.

Një qetësi absolute dominon kudo në qytet.

Në rrugë nuk shihet këmbë njeriu, por ka dhe shumë pak qarkullim edhe të makina

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNZenel Çerveniku: Unë porosita vetëm pleh kimik

GJJKO lë në burg 10 të arrestuarit për kokainën në Fier

Edi Rama shpërndan videon e Mohamed Alabbar

“Durrësi, do jetë kulmi i më të mirës”

Nga vartësi i Ballukut tek mjeku i Nuredin Dumanit

Dalin para GJKKO të arrestuarit për trafikun e drogës

Historia e të “tmerrshmit” të Beratit

Greqia refuzoi ekstradimin në Shqipëri të Lulzim Cakës