MENU
klinika

Më shpejt nga sa pritej...

Meghan dhe Harry janë gati për fëmijën e dytë

29.03.2020 - 09:43

Në muajin maj të këtij viti, Princi Harry u kurorëzua me martesë me partneren e tij, Meghan Markle.

Meghan solli në jetë të voglin Archie Harrison, ndërsa 1 muaj pas lindjes së tij dëshirojnë sërish një tjetër fëmijë.

Mediat e huaja shkruajnë se pas shkëputjes nga familja mbretërore ata janë gati të sjellin në jetë fëmijën e tyre të dytë.

kolana e librave

Sipas “Us Weekly”, çifti do të nisë “punë” sa më shpejt të jetë e mundur, sigurisht pasi kjo situatë e vështirë të ketë përfunduar.

Ata duan një familje të madhe me shumë fëmijë dhe nuk kanë shumë kohë për të humbur.

Çifti aktualisht po jeton në Los Angeles aty ku po përpiqen të krijojnë një jetë të re larg vëmendjes mediatike dhe familjes mbretërore.