MENU
klinika

Parashikimi

Mësoni si do të jetë moti sot!

22.03.2020 - 08:00

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, ditën e sotme, e diel, dt. 22 Mars 2020, gjatë pjesës së dytë të ditës, priten reshje mesatare në qarkun Korçë, ndërsa të dobëta në shumicën e qarqeve te tjera.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 11 / 16 °C
në vendet e ulëta: 8 /18 °C
në vendet malore: 6 / 12 °C

kolana e librave

Era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.