MENU
klinika

Vuante nga një sëmundje e rëndë

Ndërron jetë bashkëshortja e këngëtarit të njohur shqiptar

23.03.2020 - 12:08

Bashkëshortja e këngëtarit Shemsi Krasniqi- Shemi nga grupi “Ilirët”, ka ndërruar jetë pas një sëmundjeje të rëndë.

Vdekjen e saj e ka konfirmuar vetë këngëtari nëpërmjet një postimi në Facebook, duke shprehur dhimbjen për humbjen e saj.

“Me dhimbje të thellë ju njoftoj se pas një sëmundjeje të rëndë ndërroi jetë më e dashura e jonë Shpresa, bashkëshortja ime, nëna e dy djemve të mi. E di, unë e di që ju tani do të kishit dëshirë të jeni afër meje në këto momente tepër të vështira për mua dhe familjen time”, ka shkruar ai në një postim në Facebook.

kolana e librave

Më tej ai shton se për shkak të situatës së vështirë nuk do të presë vizita në shtëpi, në mënyrë që të ruajë sigurinë e familjarëve.

“Tani në këto momente kur krejt bota po përballet me virusin corona, unë dhe familja ime dëshirojmë më të mirën për ju. Ne nuk dëshirojmë të rrezikojmë shëndetin e asnjërit nga ju e as nga familje ime. Përmes faqes së Facebook mund të na shprehni ngushëllime”, ka shtuar Shemi.

Shpresa la pas dy djemtë e çiftit, Bonisin dhe Uliksin.