MENU
klinika

Mjekët i nënshtrohen analizave

Shkodër një tjetër pacient rezulton pozitiv ndaj COVID-19

25.03.2020 - 11:05

Një qytetar nga Puka dyshohet se ka dalë pozitiv me COVID 19 dhe pritet të konfirmohet sot nga ISHP në komunikimin për shtyp.

Mësohet se ai ka qenë i shtruar në spitalin e Shkodrës. Në analizën e parë me tampon pacienti ka dalë negativ, ndërkohë që pas analizës me skaner ka rezultuar pozitiv.

kolana e librave

Pas këtij rasti po i nënshtrohen analizave i gjithë personeli i spitalit, mjekë dhe infermierë që kanë pasur në mbikqyrje këtë pacient.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Harta zgjerohet me Vlorën che Shkodrën

COVID-19/ Bilanci rritet me 104 të infektuar

Mësuesit vijojnë të paraqiten në punë

Bashkia e Shkodrës mbyll shkollat, kopshtet dhe çerdhet!