MENU
klinika

35 vjeçari erdhi nga Italia

Shkon në 6 numri i të infektuarve në Shkodër

27.03.2020 - 09:51

Shkon në 6 numri i të infektuarve me COVID 19 në qarkun Shkodër. Një 35 vjeçar nga Vau Dejësi i ardhur nga Italia ka rezultuar pozitiv.

35 vjeçari ka shfaqur probleme pneumonie dhe fillimisht dje ka ardhur në spitalin e Shkodrës. Pasi ka bërë testin me tampon ka rezultuar pozitiv dhe me pas është nisur drejt spitalit Infektiv në Tiranë.

kolana e librave

Tashmë ka shkuar në 6 numri i të prekurve në qarkun Shkodër teksa 3 janë nga Puka, një nga Vau Dejesi, një shkodrane që jeton në Tiranë dhe një oficer i policisë gjyqesore në Shkodër.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Më e keqja s’ka ardhur akoma”

Rama shton masat: Ndalohet qarkullimi te…

Harta zgjerohet me Vlorën che Shkodrën

COVID-19/ Bilanci rritet me 104 të infektuar

Mësuesit vijojnë të paraqiten në punë

Bashkia e Shkodrës mbyll shkollat, kopshtet dhe çerdhet!