MENU
klinika

I vë emër ilir

Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

25.03.2020 - 22:10

E priste prej ditësh dhe sot mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka, ka marrë një lajm shumë të mirë këtë të mërkurë, teksa ka ardhur në jetë djali i tij të cilin ka vendosur ta quajë Klevis.

Ky lajm tepër i rëndësishëm për Xhakën vjen në një moment të vështirë duke qenë se bota po përballet me koronavirusin, nga ana tjetër fakti që ka zgjedhur një emër ilir, që konfirmon kështu dhe njëherë lidhjen e mesfushorit kuqezi me Shqipërinë.

 

View this post on Instagram

 

Welcome to the world my little angel!??? Mom and Dad love you endlessy.♥️Klevis Xhaka @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

“Mirë se erdhe në jetë ëngjëll i vogël Mami dhe babi të duan pafund Klevis Xhaka,” – shkruan 28 vjeçari bashkangjitur me foton e shpërndarë në Instagram.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Bashkëshortja në pritje të ëmbël

Taulant Xhaka do të bëhet baba!