MENU
klinika

Shkaqet mister

Xhaxhai vret me armë zjarri nipin 35-vjeçar

14.03.2020 - 19:17

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e kësaj të shtune në fshatin Halil në Fushë-Krujë. Nga të shtënat me armë ka mbetur i vdekur një 35-vjecar.

Viktima u identifikua si Julian Halili. Mësohet se ai është qëlluar nga xhaxhai i tij, Shkëlqim Halili, për arsye ende të panjohura.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen si dhe po punon për kapjen e autorit.