MENU
klinika

Rama tjetër njoftim për qytetarët

Edhe për të nxjerrë kafshët për shëtitje duhet të merrni leje!

24.04.2020 - 14:42

Në komunikimin e sotëm përmes Facebook-ut, ndërsa njoftoi mbylljen e vendit në fundjavë, kryeministri Rama i dha përgjigje edhe pyetjeve të qytetarëve.

Të gjithë atyre që kanë kafshë shtëpiake, kryeministri iu premtoi që do të kenë mundësi së shpejti të aplikojnë për një leje te E-Albania.

“Është edhe kjo dicka që kam marrë shumë ankesa të drejta nga njerëzit që kanë qen, kanë një lidhje të tyre me kafshët. Për kafshët do ketë një platformë një autorizim specific, brenda ditës së nesërme do jenë të gjitha të konsoliduara te E-Albania”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Rama: Transporti i dedikuar mjekëve

“Nga mesdita nuk ka më autobusë!”

Ahmetaj: Ja çfarë synon plani A i Ramë!

“Vetëm këtë muaj do humbasim 70 mln USD”


"Të nisin procedurat parlamentare për miratimin e pr.ligjit"

Vota e diasporës/ Zbardhet letra drejtuar kryetares së Kuvendit

Analiza e DW: Përmban masa më të ashpra dëbimi!

Reformë apo ashpërsim i ligjit të ri francez për migracionin?

"Të nderojmë sakrificat e anëtarëve dhe mbështetësve ndër vite"

Lulzim Basha feston 33-vjetorin e themelimit të PD-së në Pallatin e Kongreseve