MENU
klinika

Loredana nxjerr pamjet e vogëlushes

Hana në hapat e prindërve

24.04.2020 - 07:39

Reperja e njohur dhe ish-partnerja e Mozzik, Loredana publikon momente të ndryshme nga jeta e saj e përditshme së bashku me vajzën e vogël, Hana. Ajo nuk ka hezituar të ndajë dhe foto të reperit së bashku me vajzën, duke treguar se këto pamje kanë qenë më të dashurat e saj.

Së fundmi Loredana ka publikuar një foto të Hanës e cila shihet pranë një piano lodër. Siç duket edhe e vogla ka gëzuar të njëjtën dëshirë për muzikën, njejtë si prindërit e saj.

Nuk do ishte çudi nëse Hana një ditë do të zgjidhte të ishte një këngëtare e suksesshme si Loredana dhe Mozzik, të cilët me siguri do ta mbështesin të vogëlushen në zgjedhjet e saj.