MENU
klinika

Koronavirusi

Lady Gaga: Zemra ime është me mjekët

07.04.2020 - 07:45

Faleminderit OBSH dhe mjekëve për udhëheqjen në luftën kundër COVID-19 dhe për të gjithë profesionistët e kujdesit shëndetësor në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe pjesën tjetër të botës, tha Lady Gaga.

“Jam me të gjithë mjekët”, tha ylli i pop-it, teksa prezantuar nismën ”TogetherAtHome”, koncertin megavirtual që do të mbahet më 18 prill me personalitete të shkëlqyera muzikore dhe argëtuese.

kolana e librave

Shumë këngëtarë si dhe aktorë hollivudianë kanë dhuruar shifra të konsiderueshme parash në ndihmë të strukturave sanitare.