MENU
klinika

"Masat në fuqi deri në përfundim të epidemisë"

Ministria e Shëndetësisë ‘hedh’ hapin e radhës, shtyn afatin e 3 prillit

01.04.2020 - 15:16

Ministria e Shëndetësisë ka ndryshuar vendimin për masat deri më 3 prill duke e caktuar për përfundimin e tyre në përfundim të gjendjes së koronavirusit.

Me këtë urdhër të ri do të thotë se të gjitha aktivitetet publike dhe jopublike, grumbullimet masive nuk do lejohen deri në përfundim të epidemisë.

kolana e librave

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Sekretari i Përgjithshëm i OKB

“Koha për t’u përgatitur jo për panik”

Letra e mjekut italian po bën xhiron e rrjetit

“Fëmijë, mos kini frikë nga koronavirusi!”