MENU
klinika

NASA del me mesazh inkurajues

“Pas këtij terri do dalim sërish të shohim yjet”

06.04.2020 - 08:32

“Vetëm në errësirë mund të shohësh yjet”. Është fraza e famshme e Martin Luther King, shprehje të cilën Nasa ka vendosur ta ndajë me publikun në rrjete sociale, në një kohë që kjo botë është zhytur në pasiguri dhe ankth për të ardhmen.

Mesazhi i NASA vjen si përpjekje për të inkurajuar popujt përballë kësaj që po kalojnë me infeksionin shqetësues.

kolana e librave

Imazhi i publikuar nga Agjencia e Hapësirës NASA, tregon Tokën me gjithë bukuritë e saj

Nga kontradiktat me drejtuesit tek telefonatat me kolegët

Agron Llakaj drejt largimit nga ”Vizion Plus”

Ja si të shikoni nëse jeni fitues!

Dalin përgjigjet e Lotarisë Amerikane!

Mijëra vetë nënshkruajnë peticion ndaj saj

Dua Lipa “tërmet” me deklaratat e saj kundër Izraelit

I ndërtuar në shekullin e 18-të

Një fshat del në shitje, ja sa kushton!