MENU
klinika

24 të vdekur në shkallë vendi

Shënohet viktima e dytë në Shkodër nga Covid-19

10.04.2020 - 11:54

Shënohet viktima e dytë në Shkodër nga Covid 19. I ati i pacientit zero nga Dobraçi ka humbur jetën mëngjesin e sotëm teksa i moshuari kishte 3 muaj në gjendje kome.

Ndërsa diten e sotme do bëhet dhe funerali, përkatësisht në orën 14:00.

kolana e librave

Me viktimën në Shkodër numri i të vdekurve në shkallë vendi që nga fillimi i pandemisë shkon në 24.

Bashkia Shkodër ka 49 persona të infektuar me Covid 19, 4 raste vetëm në 24 orët e fundit.