MENU
klinika

"Pak dramë nga viti 2007"

Anjeza Shahini kujton pjesëmarrjen në ‘Kënga Magjike’

21.05.2020 - 10:08

Këngëtarja e njohur, Anjeza Shahini duket se është kthyer pas në kohë duke u bërë jo pak nostalgjike me postimin e fundit në rrjetet sociale. Artistja ka ndarë disa momente nga performanca në skenën e festivalit ‘Kënga Magjike’, teksa ka kënduar ‘Nxënësja më e mirë’.

“Pak dramë nga viti 2007. Kjo këngë ishte e shkruar për mua nga dy artistë shumë domethënës nga Kosova. U bëra një nxënëse vetë dhe kjo këngë titullohej ‘Nxënësja më e mirë e trishtimit’”, ka shkruar Shahini krah postimit ku ka treguar dhe se ky projekt është realizuar nga Armend Rexhepagiqi.

 

Fansat e Shahinit kanë lënë menjëherë komente të ndryshme, duke e komplimentuar dhe duke e kujtuar plot nostalgji këtë këngë të saj, të publikuar 13 vite më parë.

"Po na i vrasin vajzat për së gjalli!"

Marina Vjollca, pro dënimit me vdekje për përdhunuesit!

Altin Basha do largohet nga “Top Channel”?

Agron Llakaj do të marrë timonin e “Portokalli”?

Nëse do të jetoni në këtë shtet...

Tashmë, me ligj nuk mund ta shihni telefonin kur ecni!

Iris Luarasi kërkon referendum

“Të kastrohen pedofilët!”