MENU
klinika

Kursi

Bursa dhe këmbimi valutor, 23 Maj 2020

23.05.2020 - 07:16

Këtë të shtune euro ka kapur vlerën e 124 lekëve.

Dollari amerikan, është rritur dhe sot këmbehet me 113.70  lekë.

Paundi britanik qëndron stabël në vlerën e 138.50 lekëve.

Dollari kanadez, në një ndryshim negativ, këmbehet në tregun valutor me 81.07 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në tregun valutor me 116.60 lekë.

konica ekonomiakonica ekonomia mobile

Dhe së fundmi jeni japonez, kap sërish vlerën e 1.05 lekëve.

Zbuloni më tej çmimet e naftës në tregjet ndërkombëtare më tej tarifat e arit, argjendit, linjave ajrore dhe telefonike, të cilat njëlloj kanë pësuar një rritje të ndjeshme. Më poshtë gjeni grafikën për më shumë informacion:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN