MENU
klinika

Në stërvitje

Cristiano Ronaldo bën kosh më këmbë…

25.05.2020 - 21:43

Është protagonist kudo, në fushë, në shtëpi, madje edhe kur stërvitet, di të marrë vëmendjen e të gjithëve. Cristiano Ronaldo ka arritur të bëjë një kosh me këmbë ditën e sotme.

Pesë herë tuesi i Topit të Artë goditi një top me këmbë dhe arriti të fuste topin në një kosh basketbolli. Serie A pritet të rinisë shumë shpejt, ndërsa Ronaldo e nisi në mënyrë fantastike vitin 2020.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN