MENU
klinika

I zoti i shtëpisë: Është dëmtuar çdo gjë

Digjet nga flakët banesa në Rreth Libofshë

28.05.2020 - 15:32

Digjet një banesë në Rreth Libofshë në Fier. Në momentin që shtëpia është përfshirë nga flakët nuk ka pasur njëri në banesë.

kolana e librave

Dyshohet se shkak për zjarrin ka qenë një masë me energjinë elektrike. I zoti i shtëpisë Aliosha Simaku tregoi se zjarri ka djegur çdo gjë.
“Djali dhe nusja nuk kanë qenë në shtëpi. Është dëmtuar çdo gjë. Dëgjova kallamat që po digjeshin dhe kërcisnin”, tha mes lotëve i zoti i shtëpisë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN