MENU
klinika

Lehtësimi i masave

Durrsakët mbushin bregun e detit

10.05.2020 - 11:17

Megjithëse jo një ditë ku rrezet e diellit janë të forta dhe tunduese durrsakët sot janë orientuar drejt plazhit.

Duke përfituar nga lehtësimi i masave, por edhe kategoritë e qytetarëve që lejohen të dalin, edhe disa persona të tjerë mes tyre kanë shkuar buzë detit.

Për t’u veçuar fakti që jo në të gjitha rastet ruhet distanca dhe respektohen masat e sigurisë.

Në lumin Erzen bie me 2 metra niveli i ujit

Përmirësohet situata në Durrës, tragetet nisin lundrimin!

Humb jetën 46-vjeçari, dy të lënduar e dy në pranga

Përplasen tre automjete në Fushë Krujë

Kishin fshehur 13 klandestinë në ‘Range Rover’

Si ranë në pranga dy të rinjtë nga Golemi

Sonte në mesnatë përkeqësohet moti

Njoftimi i rëndësishëm për situatën në bregdet