MENU
klinika

Informacioni paraprak

E përplas makina, ndërron jetë i moshuari

25.05.2020 - 09:54

Një aksident i rëndë, me pasojë vdekjen e një të moshuari, ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fushë Krujë.

Policia njofton se ka mbetur viktimë 73-vjeçari N. N., i cili është përplasur nga një makinë tip “Fiat”, teksa ka qenë duke lëvizur me biçikletë.

Fushë Krujë/Informacion paraprak

kolana e librave

Më datë 25.05.2020, rreth orës 09:55, në Fushë Krujë, mjeti tip “Fiat” me drejtuese shtetasen N.G.,33 vjeçe, ka aksidentuar shtetasin N.N., 73 vjeç, banues në Fushë Krujë, i cili po lëvizte me biçikletë, e për pasojë shtetasi N.N ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e aksidentit. Drejtuesja e automjetit është shoqëruar në Polici për veprime të mëtejshme.