MENU
klinika

Tragjike në Mamurras

Gruaja e ish-boksierit gjendet e djegur në banesë

27.05.2020 - 12:40

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në Mamurras, ku një 69-vjeçare është gjetur e djegur në banesën e saj, ku jetonte e vetme.

Mësohet se viktima, Gjelina Hoti, është bashkëshortja e ish-boksieri Pal Hoti, dyshohet se ka rënë në kontakt me energjisë dhe më pas është djegur.

kolana e librave

Kanë qenë fqinjët e saj, ata që kanë lajmëruar policinë, pasi prej disa ditësh nuk e kishin parë 69-vjeçaren jashtë banesës. Pasi kanë shpërthyer derën zjarrfikësit, e moshuara është gjetur e shkrumbuar brenda.