MENU
klinika

Dëmtohet shoferi

Aksident në Korçë, makina përfundon në oborrin e lokalit

31.05.2020 - 16:45

Një aksident rrugor është regjistruar pasditen e kësaj të diele në qytetin e Korçës, ku disa kanë mbetur të plagosur.

kolana e librave

Burimet bëjnë me dije se dy makina janë përplasur me njëra- tjetrën dhe njëra prej tyre ka përfunduar në oborrin e shtëpisë, mes luleve.

Nga ky aksident ka përfunduar i dëmtuar shoferi i automjetit që doli nga rruga.

Kreu i KLP-së zbarkon në Korçë dhe Pogradec

Ibrahimi ‘kokë më kokë’ me drejtueset e prokurorisë

Ja sa persona kanë rezultuar pozitivë me Covid!

Dalin përgjigjet për 15 tamponë në Pogradec

Zbulohet një vatër e re në zonat rurale

Pogradec/ Shkon në 9 numri i të infektuarve