MENU
klinika

E realizoi pak para vdekjes

Publikohet kënga e Juice WRLD

29.05.2020 - 13:45

Publikohet Kënga e Juice WRLD me Trippie Redd para vdekjes. Juice WRLD dhe Trippie Redd u bashkuan për projektin “Tell Me U Luv Me”, e cila është publikuar sot.

Juice WRLD vdiq në moshën 21 vjec, si rezultat i mbidozës.

kolana e librave

Në janar, ekipi i tij zbuloi se reperi kishte shumë këngë të papublikuara, dhe ata thanë që po mendojnë të nxjerrin një album në të ardhmen.