MENU
klinika

Në 24 orët e fundit u shënuan 3

Viktimat në Greqi nga COVID-19 shkojnë në 160

15.05.2020 - 16:26

Bilanci i viktimave në Greqi nga COVID-19 ka shkuar në 160 ku 3 u shënuan në 24 orët e fundit. Sa i përket të infektuarve numri ka shkuar në 2 mijë e 770.

kolana e librave

Edhe pse me këtë bilanc Greqia duket se nuk do të bëjë hapa pas por do të vijojë me rihapjen si dhe do të kapë edhe këtë vit sezonin veror turistik por me protokolle sigurie të shëndetësisë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Veriu i Evropës dhe refuzimi i Corona-Bondeve

Borxhet e Italisë, borxhe për të gjitha shtetet e BE

"Më tepër fond për mbrojtjen e stafit mjekësor"

Koronavirusi/ Apeli i Metës: Të aplikohet ‘Zona e Kuqe’


Dy të moshuar ndërruan jetë mbrëmjen e kaluar

Shkon në 177 numri i viktimave nga COVID-19 në Greqi

Mitsotakis tregon kur mund të hyjnë turistët e huaj

Greqia rihap ishujt për pushime

Ja sa shtetas erdhën në Shqipëri në 24 orë

Kakavijë/ Fluks hyrjeje në doganën shqiptare

Lëkundjet ndihet dhe në Shqipëri

Tërmet me magnitudë 5.8 në Greqi