MENU
klinika

Edi Rama publikon videon e parë!

Virusi i TikTok prek dhe kryeministrin!

23.05.2020 - 16:25

TikTok-u është kthyer në fiksimin e fundit të përdoruesve të internetit në këtë periudhë karantinë. Madje platforma e fundit ka tërhequr edhe vëmendjen e kryeministrit, i cili ka publikuar videon e parë nga TikTok në Instagram.

Ai ka zgjedhur një nga deklaratat e famshme të rivalit të tij politik, Lulzim Basha, i cili bëri bujë me ngatërresat e shumëzimeve nga foltorja e kuvendit.

 

View this post on Instagram

 

Artiste😂

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Rama e quan “artiste” vajzën që interpreton kreun e opozitës, ndërsa komentet vijojnë të jenë të bllokuara në profilin e kreut të qeverisë.