MENU
klinika

Një e infektuar në call center

8 raste me COVID në Shkodër

28.06.2020 - 11:27

Në Shkodër në 24 orët e fundit janë shënuar 8 raste me COVID, njëra prej të cilave në call center, që bëhet fjalë për një vajzë, e cila punonte nga shtëpia, por pasi kishte shfaqur shenja të sëmundjes bëri tamponin dhe rezultoi pozitive.

kolana e librave

Testi u është bërë edhe disa punonjësve të call center, që rezultuan negativ. Ndërkohë që 7 rastet e tjera janë kontakte të rasteve të mëparshme në Shkodër.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Lleshaj: Dorë e shtrirë për bashkëpunim

COVID-19/ Shkarkohet Prefekti në Shkodër

Harta zgjerohet me Vlorën che Shkodrën

COVID-19/ Bilanci rritet me 104 të infektuar


2 raste të reja, të shtruar në spitalin e Peshkopisë

Pas 4 muajsh pa asnjë rast, COVID-19 shfaqet dhe në Dibër

Ndërron jetë 53- vjeçarja në Kukës

E zuri korrenti teksa ndizte pompën e ujit

Edukatorja e kopshtit dhe bashkëshorti tregtar

Konfirmohen dy raste pozitive me Covid 19 në Lezhë,

Infektohet një punonjës i Bashkisë

Rikthehet koronavirusi në Mat