MENU
klinika

E rëndë në Vlorë

Babai ngacmon seksualisht të bijën

25.06.2020 - 11:06

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku babai ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij.

Sipas policisë së Vlorës, ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë e Madhe.

60-vjeçari me inicialet Z. S., sipas denoncimit ka ushtruar dhunë dhe ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij.

kolana e librave

Njoftimi i Policisë së Vlorës:

Ndalohet shtetasi në kërkim Z. S., 60 vjeç, banues në fshatin Babicë e Madhe, Vlorë, pasi më datë 23.06.2020, në banesë dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Propaganda e Ramës nuk e mbrojti dot viktimën e rojës maniak”

“Pse duhet një ministre që hesht?”, Vokshi për përdhunimin e 15-vjeçares