MENU
klinika

Nis aksioni

By-pass i Tepelenës, IKMT prish 6 objekte

29.06.2020 - 10:53

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit ka nisur një aksion ne funksion të ndërtimit te rrugës “by-pass Tepelenë, Loti I”.

kolana e librave

Janë 6 objekte një deri në tre kate të shpronësuara, që kanë nisur të prishen nga IKMT. By-passi i Tepelenës, lidh segmentin Levan-Tepelenë me segmentin Tepelenë-Kakavijë.

Kontakte të zyrtarit të klubit të Butrinti

Konfirmohen 4 raste me Covid-19 në Sarandë

Kryebashkiakja e Delvinës bën thirrjen e fortë

“Virusi mund të jetë pranë nesh”

Infektohen 3 punonjës bashkiak dhe 1 ish-zyrtar i lartë

Shtohen rastet e reja me COVID-19 në Gjirokastër