MENU
klinika

Dyshohet për vetëvarje

Gjendet e vdekur në hangar një 50- vjeçare në Kolonjë

01.06.2020 - 08:47

Një 50- vjeçare është gjetur e vdekur në Kreshovë të Kolonjës, në hangarin afër banesës së saj. 50- vjeçarja dyshohet se është vetëvarrur teksa grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Kolonjë/Informacion paraprak

kolana e librave

Më datë 01.06.2020, rreth orës 09:00, në fshatin Kreshovë, në një hangar në afërsi të banesës të saj, është gjetur e pajetë shtetasja M. M., rreth 50 vjeçe, e cila dyshohet të jetë vetëvaruar.

Grupi hetimor po punon për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

Kreu i KLP-së zbarkon në Korçë dhe Pogradec

Ibrahimi ‘kokë më kokë’ me drejtueset e prokurorisë

Ja sa persona kanë rezultuar pozitivë me Covid!

Dalin përgjigjet për 15 tamponë në Pogradec

Zbulohet një vatër e re në zonat rurale

Pogradec/ Shkon në 9 numri i të infektuarve