MENU
klinika

Pas hapjes së kufirit tokësor

Në 15 qershor nisin fluturimet e para drejt Vienës

01.06.2020 - 19:15

Pas hapjes së kufijve tokësor, në datën 15 qershor do të nisin edhe fluturimet e para për në Austri. Lajmin e ka bërë të ditur Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës, që njofton për fluturimet e para nga Tirana në Vienë. Siç bën të ditur TIA, kompania ajrore do të operojë me fluturime 4 herë në javë nga Tirana në Vienë, ndërsa nuk dihet ende nëse do të ketë fluturime nga Viena në Tiranë.

kolana e librave

Njoftimi i plotë i TIA

Tjetër lajm i mirë nga TIA. Austrian Airlines lajmëron fillimin e fluturimeve me 15 Qershor 2020. Kompania do të operojë me fluturime 4 herë në javë Tiranë – Vienë.⠀Po ringrihemi⁣.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nji histori e dokumentume

Shqiptarët e Greqisë


Zëri i Amerikës: Në 8 ditët e fundit, humbën jetën...

“Vazhdojnë të thellohen pasojat tragjike të Covid-19 në Shqipëri”

Pasi SHBA bleu gjithë stokun e ilaçit, është rritur frika se...

Çfarë është Remdesiviri dhe pse po e kërkojnë të gjithë?

''Urbanët do nisin punën që ditën e…. '' Ja masat e sigurisë!

Pas kërcënimit me heqje të licencave, Bashkia e Tiranës njofton rifillimin e transportit publik

“Po hedhim në plehra 4 muaj masash”

Rikthehet vala e dytë e COVID në qytetin italian